Case study

Case Study — Gdańskie Centrum Usług Wspólnych

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i tych pochodzących z przetargów. Warto jednak mieć świadomość, że dla każdego z nich zadania realizuje się trochę inaczej. Zależy to m.in. od specyfiki branży oraz od charakteru pomieszczeń. Tym razem chcemy podzielić się historią współpracy z Gdańskim Centrum Usług Wspólnych, w którym sprzątaliśmy pomieszczenia biurowo-socjalne.

Klient: Gdańskie Centrum Usług Wspólnych

Gdańskie Centrum Usług Wspólnych powołano do życia uchwałą Rady Miasta. Funkcjonuje ono od 1 października 2016 roku. Działalność Centrum skoncentrowana jest wokół obsługi księgowej wybranych jednostek gminy. Są to m.in. jednostki oświatowe. W budynkach należących do Centrum zgromadzona jest również dokumentacja księgowa obsługiwanych podmiotów. GCUW można uznać za pionierską jednostkę na rynku samorządowym. 

Wyzwania

Gdańskie Centrum Usług Wspólnych to klient przetargowy z kilkoma lokalizacjami. Z tą współpracą wiązały się więc wszystkie standardowe wyzwania związane z realizacjami tego typu. Zakontraktowana na rok usługa dotyczyła kompleksowego sprzątania. Musieliśmy więc zająć się utrzymaniem czystości powierzchni biurowo-socjalnych w budynkach należących i zarządzanych przez Centrum. Były to dwa budynki — przy ulicy Hallera oraz Andruszkiewicza. Przez cały okres trwania umowy należało mieć na uwadze takie kwestie, jak poufność danych zawartych w dokumentacji. 

Podjęte działania 

Usługi utrzymania czystości świadczyliśmy dla Gdańskiego Centrum Usług Wspólnych przez prawie cały rok 2020. Był to więc rok wybuchu pandemii koronawirusa, co wymagało od nas wdrożenia specjalnych procedur sanitarnych. Przy sprzątaniu pomieszczeń biurowo-socjalnych dbaliśmy o reżim sanitarny, poufność dokumentów oraz jakość pracy. Nasi pracownicy wykorzystywali techniki sprzątania, które zapewniały maksymalną wydajność. Kompleksowym sprzątaniem zajmowaliśmy się z równym zaangażowaniem w obu budynkach.

Rezultaty

Współpracę z Gdańskim Centrum Usług Wspólnych wspominamy pozytywnie. Jakość naszej pracy w żadnym momencie nie wzbudziła zastrzeżeń. Wysiłek włożony w realizację zadania został doceniony. Pomieszczenia biurowo-socjalne, którymi się zajmowaliśmy, były zawsze czyste i gotowe na pracowników. Klient potwierdził, że zlecenie realizowaliśmy z należytą starannością, co można również wyczytać w otrzymanej rekomendacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *