Case study

Case Study – Klub Żak

Każdy zlecenie, choć wszystkie dotyczą usług utrzymania czystości, jest trochę inne. Mamy bowiem do czynienia z różnymi specyficznymi dla danego obiektu wyzwaniami. Dziś chcemy powiedzieć nieco więcej o współpracy z Klubem Żak. Były to dwa lata codziennej wytężonej pracy, dlatego postanowiliśmy podzielić się szerzej historią tego właśnie zlecenia.

 

Klient: Klub Żak 

Klub Żak to ośrodek kultury będący jednostką organizacyjną miasta Gdańsk. Jego historia sięga 1955 roku, co przyczynia się do postrzegania go jako jedno z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie miasta. Co więcej, jest to obiekt bardzo specyficzny, bowiem będący miejscem odbywania się wielu wydarzeń kulturalnych. Części Klubu Żak to chociażby kino i scena muzyczna. Siedziba Klubu znajduje się przy alei Grunwaldzkiej 195/197. Mieści się więc na granicy aż trzech dzielnic Gdańska.  

Wyzwania 

Największym wyzwaniem była dla nas specyfika Klubu Żak jak ośrodka kultury. Jest to zupełnie inny rodzaj budynku niż np. biurowiec. Odbywają się w nim różnego rodzaju imprezy. W wydarzeniach tych uczestniczy duża ilość osób. Czystość i higiena mają więc ogromne znaczenie. Imprezy masowe pozostawiają po sobie zupełnie inny rodzaj zabrudzeń, niż zwykły codzienny kurz. Ponadto do naszych obowiązków należały także prace okresowe, takie jak konserwacja podłóg, jak również dbanie o teren wokół obiektu. 

Podjęte działania  

Współpraca z Klubem Żak trwała dwa lata (od września 2017 do września 2019). Przez cały ten czas świadczyliśmy kompleksowe usługi związane z utrzymaniem czystości obiektu wraz z dbaniem o teren zewnętrzny. Przede wszystkim, sprzątaliśmy 7 dni w tygodniu pomieszczenia wewnątrz budynku (kino, kawiarnie, biura, hotele, toalety) o łącznej powierzchni użytkowej 1639 m2. Wokół budynku sprzątaliśmy nie tylko parkingi i ciągi piesze, ale także zajmowaliśmy się zielenią. Było to odśnieżanie, usuwanie liści czy utrzymanie trawników. Okresowo wykonywaliśmy też takie prace jak mycie okien i woskowanie podłóg.  

Rezultaty  

Władze Klubu Żak były całkowicie zadowolone z naszych usług. Zdecydowały się kontynuować z nami współpracę aż przez dwa lata. Zostało potwierdzone, że wykonywaliśmy usługę w sposób należyty i staranny. Została też doceniona nasze profesjonalne podejście do tematu. My również miło wspominamy współpracę i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania podobnego rodzaju. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *