Case study

Case Study – Krajowa Administracja Skarbowa

Pozostając przy usługach ochroniarskich, prezentujemy przypadek współpracy z Krajową Administracją Skarbową. Tym razem mowa o kompleksowej usłudze świadczonej na terenie wielu miejscowości. Przed jakimi stanęliśmy wyzwaniami i czy byliśmy w stanie im sprostać? By poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do lektury.

Klient: Krajowa Administracja Skarbowa

KAS to organ administracji skarbowej i celnej w Polsce. Wykonuje zadania m.in. z zakresu realizacji dochodów z tytułu podatków, jak też należności celnych. Sprawną realizację zadań zapewnia posiadanie wielu oddziałów i jednostek na terenie całego kraju. Nasze działania skupiliśmy na jednostkach położonych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Wyzwania 

Powagi sytuacji dodawał już sam fakt pracy dla jednostki administracji krajowej. Nie było to jednak jedyne wyzwanie. Usługi realizowaliśmy w wielu lokalizacjach rozsianych po województwie. Musieliśmy oddelegować pracowników do różnych miast. Co więcej, usługa będąca przedmiotem umowy, była kompleksowa. Obejmowała nie tylko ochranianie obiektów, ale też ich zamykanie, a także monitorowanie sygnałów radiowych. 

Podjęte działania 

Przez rok (od 1 maja 2020 do 30 kwietnia 2021) zajmowaliśmy się ochroną obiektów w województwie kujawsko-pomorskim. Chodziło nie tylko o ochronę fizyczną. Zapewniliśmy też monitoring ze wsparciem grupy interwencyjnej. Łącznie obsługiwaliśmy aż 13 różnych obiektów. Do tego celu skompletowaliśmy profesjonalny, zaufany zespół. Wszyscy wykazywali się także dużymi kompetencjami w zakresie ochrony budynków użyteczności publicznej.

Rezultaty 

Krajowa Administracja Skarbowa uznała nasze usługi za wykonane należycie. Doceniony został też profesjonalizm zaprezentowany przez pracowników. Potwierdzeniem tego jest otrzymany list referencyjny. Co więcej, polecono w nim nas jako rzetelnego i godnego zaufania partnera do współpracy. Dziękujemy Krajowej Administracji Skarbowej za tę rekomendację, a zdobyte podczas współpracy doświadczenie doceniamy również jako przydatne na dalszej drodze zawodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *