Case study

Case Study – PGE Dystrybucja 

Dzisiejsza historia będzie nieco różnić się od przedstawionych do tej pory. Przede wszystkim już na wstępie widać, że omawiany tu klient jest większy niż ci, z którymi mieliśmy do czynienia we wcześniejszych wpisach. Co więcej, na uwagę zasługuje też wyjątkowo długi okres współpracy. Zapraszamy więc do przeczytania tych kilku akapitów, w których postaramy się przybliżyć temat pracy dla PGE Dystrybucja oddział w Lublinie.

Klient: PGE Dystrybucja

PGE Dystrybucja to jeden z największych w Polsce operatorów energii elektrycznej. Spółka rozpoczęła swoją działalność 1 września 2010 roku. Od tego czasu zajmuje się transportem energii elektrycznej za pomocą sieci elektroenergetycznych urządzeń. Jest to więc duże przedsiębiorstwo, a co za tym idzie, duży klient, o większym znaczeniu niż obsługiwane przez nas zazwyczaj firmy o zasięgu lokalnym. Warto nadmienić, że spółka ta posiada aż 8 oddziałów terenowych na obszarze naszego kraju, z czego my zajmowaliśmy się obsługą tego w Lublinie.

Wyzwania 

Wspomnieliśmy już o tym, jak dużą spółką jest PGE Dystrybucja. Oczywiście każdy nasz klient otrzymuje sto procent naszej uwagi i zaangażowania, jednak większa firma ma zwykle wyższe standardy i wymagania. Co więcej, ten klient posiadał dużą ilość zróżnicowanych obiektów. Wymagało to więc dostępności dużej ilości pracowników, którzy gotowi byli pracować w Lublinie.

Podjęte działania 

Z PGE Dystrybucja współpracowaliśmy nie, jak to zwykle bywa przez rok, ale przez okres aż 3 lat. Był to czas od 9.01.2018 do 9.01.2021. Nasi najlepsi pracownicy sumiennie i starannie wykonywali usługi czystościowo-porządkowe w budynkach zarządzanych przez spółkę. Dużą wagę przywiązywaliśmy do dokładnego sprzątania, skutecznych środków, jak również do zasad BHP podczas pracy. 

Rezultaty 

Współpraca trwała aż 36 miesięcy, co samo w sobie sugeruje, że nie mogło być do niej poważnych zastrzeżeń. Umowę realizowaliśmy zawsze terminowo, w należyty i staranny sposób. Otrzymaliśmy list referencyjny, który potwierdził sprawną i profesjonalną realizację zadań. Cieszymy się więc z tak pozytywnego odbioru naszej firmy i mamy nadzieję, że to nie ostatnia współpraca z tak dużym klientem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *