Case study

Case Study – PVL Invest

W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić historię współpracy z jednym z naszych zadowolonych klientów. Usługi dla niego świadczymy już od 2008 roku, co najlepiej pokazuje, że w pełni sprostaliśmy pokładanym w nas oczekiwaniom  

Klient: PVL Invest 

PVL Invest to spółka z siedzibą w Sopocie, zajmująca się wynajmem przestrzeni biurowych. Siedziba firmy znajduje się u zbiegu głównych ulic miasta, a co więcej, jest to nowoczesny budynek, w którym znajduje się dużo poszczególnych biur.  

Wyzwania 

To zlecenie wiązało się z kilkoma sporymi wyzwaniami, jakimi musieliśmy sprostać. Ponieważ była to współpraca długofalowa, przez okres świadczenia usług zmieniały się podmioty wynajmujące biuro. Bardzo ważne było, by z naszych usług był zadowolony każdy z nich. Jeśli zaś chodzi o ukształtowanie obiektu, to posiada on wiele przeszkleń. Wymaga też specjalistycznego mycia szklanych fasad.  

Podjęte działania  

Współpraca rozpoczęła się 1 października 2008 roku. Dla klienta PVL Invest wykonywaliśmy usługi z zakresu utrzymania czystości. Obejmowały sprzątanie pomieszczeń (metraż obiektu to 2600 m2, a także mycie szklanych fasad. Przy realizacji zlecenia zastosowaliśmy najlepsze znane nam techniki, jak też środki czystości. Mycie przeszkleń odbywało się z uwzględnieniem wymagań tego typu powierzchni. 

Rezultaty  

Wszyscy wynajmujący biura byli jednakowo bardzo zadowoleni z naszych usług. Świadczy to o tym, że jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom. Prawidłowo wywiązaliśmy się też ze wszystkich zobowiązań, realizując usługę we właściwy sposób. Klient nie ma do naszych usług zastrzeżeń, potwierdzając nasze wysokie kompetencje w zakresie utrzymania czystości obiektów biurowych.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *