Case study

Case Study – Sąd Rejonowy i Prokuratura Rejonowa w Sopocie 

Po raz kolejny w sekcji Case Study pojawia się Sąd Okręgowy w Gdańsku. Tym razem w kontekście pracy wykonywanej w budynkach jednostki niższej instancji – Sądu Rejonowego w Sopocie, a także tamtejszej prokuratury. Tradycyjnie pragniemy zaprosić wszystkich do przeczytania kilku słów na temat historii współpracy, a także opinii klienta na temat jakości świadczonych usług.

Klient: Sąd Okręgowy w Gdańsku (Sąd Rejonowy i Prokuratura Rejonowa w Sopocie)

O Sądzie Okręgowym w Gdańsku wspomnieliśmy już w jednym z naszych wpisów. Tym razem nasze działania skupione były na ochronie dwóch konkretnych obiektów. Jeden z nich to budynek Sądu Rejonowego zlokalizowany przy ul. 1 Maja 10. Drugi to Prokuratura Rejonowa, która swoją siedzibę ma przy ul. Grottgera 3/5. Do naszych obowiązków należało więc ochranianie aż dwóch lokalizacji, co zawsze wiąże się z pewnego rodzaju wyzwaniami. Do nich jednak przejdziemy w dalszej części tekstu.

Wyzwania 

W tym przypadku mieliśmy do czynienia z kilkoma wyzwaniami. Przede wszystkim, dwie lokalizacje oznaczały konieczność oddelegowania dwóch zespołów pracowniczych. Nie było to jednak jedyne, z czym musieliśmy się zmierzyć. Równie istotną i wartą zamieszczenia tu kwestią jest potrzeba zatrudnienia osób niekaranych, o dużym zaufaniu. Należy bowiem mieć na względzie specyfikę obiektów, jakimi są zarówno Sąd, jak i Prokuratura.

Podjęte działania 

Z pełną odpowiedzialnością podjęliśmy się zadania ochrony wspomnianych budynków. Współpraca ta trwała od 1.12.2018 roku do 30.11.2019 roku. Z umowy wywiązaliśmy się w należyty sposób. Dobraliśmy najbardziej kompetentny zespół, który wykazał się koniecznymi w tym wypadku przymiotami. Nasi pracownicy każdego dnia dokładali wszelkich starań do prawidłowej realizacji zapisów umowy.

Rezultaty 

Naszą współpracę z Sądem Okręgowym w Gdańsku ponownie należy ocenić pozytywnie. Do wykonane usługi nie zostały zgłoszone zastrzeżenia. Umowa również nie została przez żadną ze stron wypowiedziana. Z tego względu na pewno będziemy miło wspominać okres współpracy, jak również nie zamykać drogi do powtórzenia ten lub podobnych współprac w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *