Case study

Case Study – Saur Neptun Gdańsk

Sprzątanie obiektów o dużej powierzchni, zwłaszcza u klientów przetargowych, to duże wyzwanie. Jest to jednak również okazja do zaprezentowania pełni naszych możliwości. W tym wpisie pragniemy przybliżyć przypadek zlecenia dotyczącego siedziby gdańskich wodociągów. Mieliśmy okazję działać tam przez rok, w okresie od 1.09.2019 do 31.08.2020. 

Klient: Saur Neptun Gdańsk  

Saur Neptun to spółka utworzona przez francuską firmę Saur wspólnie z miastem Gdańsk. Zarządza ona siecią wodociągową i kanalizacyjną na terenie miasta. Działalność tego podmiotu obejmuje więc sprzedaż wody i odbiór ścieków. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku na ulicy Wałowej. To zlecenie zdobyliśmy na drodze rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego. Dalsze negocjacje zaowocowały zawiązaniem umowy. 

Wyzwania  

Saur Neptun to klient przetargowy, będący spółką, w której swoje udziały ma miasto. Bardzo ważne więc, aby w ramach otrzymanych finansów swoje usługi świadczyć wyjątkowo rzetelnie. W tym wypadku nie mieliśmy do czynienia jedynie z klasycznym zleceniem sprzątania, tak jak to było w poprzednio omówionych sprawach. Poza utrzymaniem czystości zajmowaliśmy się również usługami portierskimi oraz dozorowaniem. W grę wchodziła więc również inna część działalności Hombre związana z ochroną obiektów. Co więcej, w naszej gestii pozostawała także obsługa laboratoriów. Do codziennych obowiązków naszych pracowników należało m.in. mycie szkła. Wymagało to od nich szczególnej ostrożności, gdyż takie akcesoria mogą łatwo ulec uszkodzeniu. 

Podjęte działania  

Prace dla spółki Saur Neptun Gdańsk świadczyliśmy przez rok. Była to usługa kompleksowa. Nasz wykwalifikowany personel zajmował się sprzątaniem pomieszczeń wewnątrz budynku o powierzchni aż 10 042m2. Do tego do zakresu naszych obowiązków należało także dozorowanie obiektu. W oba zadania włożyliśmy maksimum zaangażowania. Wszystkie czynności wykonywane były profesjonalnie i z uwagą, a do sprzątania został użyty tylko najwyższej jakości sprzęt. 

Rezultaty  

Saur Neptun Gdańsk to klient wyjątkowy, duży i wymagający. Mimo tego, że sprostanie oczekiwaniom było sporym wyzwaniem, udało się to osiągnąć. Otrzymaliśmy na potwierdzenie tego stosowną rekomendację, która potwierdza, że prace zostały zrealizowane zgodnie z umową. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *