Case study

Case Study – Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim 

Za każdą z naszych współprac stoi wyjątkowa i interesująca historia. Choć prezentujemy jedynie ogólne ich zarysy, tak naprawdę myśląc o kliencie, myślimy o długich okresach wykonywania pracy w danym miejscu. Tym razem zdecydowaliśmy się opowiedzieć o bardzo specyficznym obiekcie. Usługi ochroniarskie zdarzyło się nam bowiem świadczyć dla szpitala psychiatrycznego.

Klient: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzna w Starogardzie Gdańskim 

Szpital ten jest miejscem opieki nad osobami cierpiącymi z powodu różnorakich zaburzeń psychicznych. Ma bogatą tradycję. Funkcjonuje już od ponad 100 lat, czyli od roku 1895. W placówce tej pacjenci z tego typu schorzeniami mogą otrzymać odpowiednią pomóc. Ośrodek ten jest również dostosowany do długoterminowego pobytu pacjentów. Posiada bogatą infrastrukturę rekreacyjną, taką jak tereny zielone i boiska do gry w piłkę.

Wyzwania 

Szpital psychiatryczny to specyficzny obiekt. Panują w nim inne warunki niż np. w urzędach, a nawet w szpitalach o innych profilach. Wszystkie działania w takim miejscu muszą być czynione z poszanowaniem zmagających się z trudnościami na tle psychicznym pacjentów. Zatrudnieni tam pracownicy muszą wykazywać spokój, rozwagę oraz czujność na wysokim poziomie. Dotyczyło to również osób zatrudnianych przez nas. Pracownicy musieli też dojeżdżać do znajdującego się poza samym Trójmiastem Starogardu Gdańskiego.

Podjęte działania 

Ze szpitalem psychiatrycznym w Starogardzie Gdańskim zawarliśmy umowę na 12 miesięcy. W całym okresie jej trwania należycie wywiązywaliśmy się z wszystkich postanowień. Wybrani do tego zadania pracownicy wykazali się wszystkimi cechami, jakie konieczne były w tym miejscu. Świadczyliśmy w Szpitalu kompleksowe usługi całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia. 

Rezultaty 

Rezultatem współpracy była satysfakcja obu stron umowy oraz otrzymana rekomendacja. Zostało w niej potwierdzone, że wszystko odbyło się zgodnie z warunkami zawartymi w umowie. Klient polecił nas jako firmę solidną i wiarygodną. To doświadczenie z pewnością będzie dla nas bardzo cenne na przyszłość i sprawi, że jeszcze lepiej będziemy rozumieć specyfikę tego rodzaju obiektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *