Case study

Case Study – Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku

Działalność Hombre to również praca dla dużych klientów, w tym instytucji publicznych. Jednym z takich podmiotów, dla których świadczyliśmy usługi utrzymania czystości, był przez rok gdański Urząd Pracy. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć nieco więcej o tej realizacji. 

Klient: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku  

Drogą zdobycia tego zlecenia był przetarg. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku to bowiem klient z dziedziny administracji samorządowej. Pracownicy tego obiektu to urzędnicy zajmujący się m.in. tworzeniem statystyk dotyczących bezrobocia. Co ważne, w tym wypadku usługa była realizowana w aż dwóch odrębnych lokalizacjach na ulicach Podwale Przedmiejskie, a także Żabi Kruk.  

Wyzwania  

Naszym zadaniem była realizacja usługi utrzymania czystości przez rok kalendarzowy 2018. Największe wyzwanie stanowił fakt, że musieliśmy sprzątać nie jeden, a dwa odrębne budynki biurowe. Nie były one usytuowane obok siebie. Aby należycie wywiązać się z umowy, musieliśmy wystarczająco dobrze zrealizować usługę w nich obu. 

Podjęte działania  

Współpraca z Wojewódzkim Urzędem Pracy trwała od 1.01.2018 r. do 31.12.2018 r. Przez ten czas zajmowaliśmy się sprzątaniem dwóch obiektów, a w nich m.in. pomieszczeń biurowych, części reprezentacyjnej, jak też toalet. Mając świadomość tego, że pracujemy na rzecz organu administracji w budynku użyteczności publicznej, dobraliśmy najlepszy możliwy personel, sprzęt, a także preparaty. 

Rezultaty  

Klient uznał usługę za wykonaną w należyty sposób. Oznacza to, że w pełni wywiązaliśmy się z umowy, a do naszej pracy nie było zastrzeżeń. Współpracę wspominamy bardzo miło i mamy także nadzieję, że będziemy częściej mieć okazję realizować usługi dla klientów przetargowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *