Case study

Case Study – Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

W sekcji Case Study można zwykle przeczytać o współpracach w zakresie sprzątania obiektów. Warto jednak pamiętać, że firma Hombre świadczy również usługi ochroniarskie. Dziś więc postawiliśmy przywołać historię ochrony budynku należącego do gdyńskiego Zarządu Dróg i Zieleni. Zapraszamy do lektury.

Klient: Zarząd Dróg i Zieleni

Zarząd Dróg i Zieleni to jedna z jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Gdyni. Powołana do życia została 27 września 2006 roku, a 1 czerwca 2007 roku rozpoczęła działalność. Do głównych zadań ZDiZ w Gdyni należy zarządzanie drogami publicznymi i wewnętrznymi, a także terenami zielonymi, kanalizacją deszczową i oświetleniem placów i ulic. We współpracy z nami ZDiZ miał status klienta przetargowego.

Wyzwania 

Jak w przypadku każdego klienta przetargowego, musieliśmy wywiązać się z umowy w stu procentach. akże móc udokumentować faktyczne wykonanie usługi. Ochrona i dozór to też specyficzny rodzaj usług, od których zależy bezpieczeństwo mienia i danych znajdujących się w dokumentacji przechowywanej w budynku. W takiej pracy nie można pozwolić sobie na nieuwagę. Musieliśmy więc skomentować zespół zaufanych, świadomych swoich obowiązków pracowników, którzy zachowają wymaganą czujność w każdej sytuacji.

Podjęte działania 

Od 8 stycznia 2018 roku do 8 stycznia 2019, czyli przez cały rok, świadczyliśmy swoje usługi dla Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni. Była to ochrona I dozór budynku biurowego przy ulicy Białostockiej 3 w Gdyni. Do pracy oddelegowaliśmy profesjonalny, doświadczony zespół. Pracownicy ci na każdym etapie realizacji umowy wykazali się ogromem zaangażowania. Dzięki ich pracy możliwe było bezpieczeństwo danych gromadzonych w biurze gdyńskiego ZDiZ w każdym momencie.

Rezultaty 

Współpraca trwała nieprzerwanie przez rok. Obie strony należycie wywiązały się z umowy. Usługę ZdiZ uznał za starannie wykonaną. Zapamiętamy więc pracę dla ZDiZ w Gdyni bardzo pozytywnie i będziemy zawsze otwarci na powrót do niej w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *