Przestrzeń wokół budynku jest nie mniej ważna od samego obiektu. Jej walory estetyczne są często tak istotne, że decydują o wejściu lub nie na teren samego budynku. To bowiem właśnie teren zewnętrzny (chodniki, schody, tereny zielone) widzą wszystkie przechodzące obok obiektu osoby. Jak sprawić, aby przestrzeń wokół budynku nie straszyła, a zachęcała do odwiedzin? Zlecić sprzątanie terenów zewnętrznych profesjonalistom!

Sprzątanie terenów zewnętrznych ma znaczenie!

Utrzymanie porządku wokół budynku jest tak samo ważne, jak wewnątrz niego. Czysty i schludny teren oznacza bezpieczeństwo i pomaga wzbudzić zaufanie dla danej instytucji. Właśnie dlatego coraz więcej właścicieli przedsiębiorstw oraz obiektów użyteczności publicznej zaczyna zwracać uwagę na wygląd chodników i terenów zielonych przed budynkiem. Regularne usuwanie śmieci i liści, zamiatanie chodników czy dbanie o roślinność to podstawowe czynności, o które warto zadbać przed wszelkimi miejscami publicznymi. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom klientów, zdecydowaliśmy, że sprzątanie terenów zewnętrznych to usługa, która powinna znaleźć się również w naszej ofercie. Pomożemy więc zadbać o czystość nie tylko w biurach, budynkach wielkopowierzchniowych, ale także na terenie wokół nich. Zaufaj nam i przekonaj się sam, jak czystość i estetyka wpływa na funkcjonowanie firmy!

Z nami zawsze estetycznie wokół budynku

Hombre to ekipa sprzątająca z pasją i doświadczeniem. Działamy w branży już od wielu lat, wciąż udoskonalając technikę oraz zatrudniając wyłącznie odpowiednio wykwalifikowaną kadrę. Główny obszar naszego działania to:

  • Gdynia,
  • Sopot,
  • Gdańsk.

Dojeżdżamy jednak także do innych miejsc na terenie Pomorza. Sprzątanie terenów zewnętrznych w naszym wykonaniu to oszczędność czasu, energii i pieniędzy dla każdej firmy! Jedną z naszych podstawowych zasad jest indywidualne podejście, objawiające się między innymi oferta dostosowana do potrzeb klienta. Zawsze jasno uzgadniamy zakres prac, cenę oraz wszelkie inne zasady współpracy. Dobieramy również takie sprzęty i technologie, które najlepiej sprawdzają się w danym przypadku. Właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie sprzątać w budynkach i wokół nich tak efektywnie.

Potrzebujesz firmy porządkowej, która profesjonalnie zadba o teren wokół obiektu? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!